Nabídka

Dioptrické brýle

Na našich provozovnách si můžete vybrat z velkého množství brýlových obrub všech cenových kategorií od mnoha výrobců. My Vám nabídneme více, než jen pouhý výběr z řady obrub. V naší prodejně Vám rádi poradíme s výběrem takových brýlí, které budou v harmonii s Vaší osobností a zdůrazní Vaši individualitu.

Dokážeme Vám na míru poradit s výběrem korekčního skla – zda volit jednoohniskové, bifokální či multifokální – dle vašich potřeb vybereme i vhodný materiál čoček – čočky plastové, skleněné apod. Doporučíme vhodné zušlechtění čoček, můžete tak mít čočky zabarvené (celoplošně nebo částečně), odlehčené, samozabarvovací, s antireflexní úpravou apod.
Běžné korekce čoček Vám můžeme zhotovit i na počkání.

Sluneční brýle

Najdete u nás velmi kvalitní sluneční brýle se 100% UV filtrem různých značek a modelů, určené pro běžné, rekreační i sportovní vyžití.
Velké zastoupení u nás mají sluneční brýle Polaroid. Speciální vertikální konstrukce čoček Polaroid funguje na principu polarizační fólie, která eliminuje až 99,9 % oslnění (jen pro zajímavost – právě Edwin Land, zakladatel Polaroidu, jako první na světě vyrobil syntetickou polarizační fólii). Umožní Vám tak vidět detaily, které s běžnými slunečními brýlemi díky oslnění nevidíte. Důmyslnou konstrukci čoček Polaroid oceníte v každodenním životě například při jízdě autem, kdy tyto čočky eliminují odlesky vozovky nebo odlesky na předním skle automobilu.

Dnes je více než kdy jindy důležité vybrat si ty správné sluneční brýle. A to nejen pro dospělé, ale i pro děti. I pro ně Vám tedy nabídneme širokou škálu různých typů slunečních brýlí. Také pro zákazníky s dioptrickou vadou máme řešení – sluneční a sportovní brýle s dioptrickou vsadkou nebo dioptrická skla v nejrůznějších barevných provedeních, které je možno vsadit do některých typů slunečních brýlí.

Kontaktní čočky

I přes velký výběr brýlových obrub a brýlových skel a jejich uzpůsobení dnešnímu stylu života, existují v lidském životě činnosti, kde jsou nám brýle na překážku. Na lyžích, na kole nebo při tanci oceníte možnost odložit brýle a nahradit je kontaktními čočkami, které umožňují korigovat oční vadu bez omezení zorného pole a bez zkreslení a tím se stávají kvalitním doplňkem k nošení brýlí.
V našich aplikačních střediscích Vám optometristé provedou kvalifikované vyšetření a aplikaci kontaktních čoček.
V minulosti nejrozšířenější “ roční“ kontaktní čočky dnes nahrazují čočky „výměnné“ – na kratší dobu použití např. denní, 14 denní, měsíční, tříměsíční, které pro Vás znamenají příjemnější a bezpečnější nošení.
Pro zákazníky, kteří mají jinou dioptrickou hodnotu na dálku a na čtení, existují i bifokální nebo multifokální kontaktní čočky.
Pro ty, kteří nemají možnost k.č. vyjímat z oka na spaní, aplikujeme čočky, které díky speciálnímu materiálu dovolují nepřetržité nošení v časovém úseku daném typem k.č. (30 dní a nocí).
Zákazníkům s astigmatismem také nabízíme možnost aplikování cylindrických kontaktních čoček.
V naších střediscích nabízíme špičkové výrobky zahraničních i tuzemských firem: Coopervision, Johnsons & Johnsons atd.

Měření zraku

Na našich provozovnách Štefánikova, Purkyňova, Jihomoravské náměstí, Šlapanice, Újezd u Brna a Olomouc provádíme vedle aplikace kontaktních čoček i odborné vyšetření zraku. Používáme přístroje nejvyšší kvality. Při zakoupení nových brýlí je Vám tato služba poskytována zdarma. Pokud to lze, provádíme vyšetření ihned nebo v co nejkratším objednacím termínu.

Doplňkový sortiment

Potřebujete pro někoho hezký a užitečný dárek a nebo potřebujete pro sebe nějakou drobnost? Určitě Vás uspokojíme širokým doplňkovým sortimentem, který zahrnuje:
– pouzdra na brýle všech velikostí, materiálů a provedení
– doplňkový sortiment k péči o kontaktní čočky (roztoky a kapky)
– okluzory
– lupy, dalekohledy, divadelní kukátka, mikroskopy a další

Přijďte, poradíme Vám a určitě si vyberete!

Služby

Zhotovíme brýle dle:
– lékařského předpisu
– našeho měření na optice
– dle starých vyhovujících brýlí
– opravujeme brýlové obruby (letováním, lepením, …)
– čistíme brýle ultrazvukem ZDARMA
– aplikujeme kontaktní čočky, vyšetřujeme zrak
– nabízíme doplňkový sortiment – lupy, pouzdra, dalekohledy, kukátka, prostředky k péči o kontaktní čočky atd.

Zpět na hlavní stránku